DECOBONITA; seramik, porselen ürünleri ve duvar kağıdı sektörlerinin dijital baskı yönündeki imaj ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş ve özgün desen tasarımlarıyla bir ilki gerçekleştirmektedir. Tasarım konusunda uzman ekibimiz, gelişen teknolojileri ve yeni trendleri yakından takip ederek müşterilerine en yenilikçi tasarımları sunmaktadır. Hiçbir yerde bulunmayan özgün tasarımlar, tasarım ekibimiz tarafından oluşturulan benzersiz desenlerdir. Tasarımların çıkış noktası ve hakları tarafımıza aittir. Yenilikçi tasarımlarımız, yaratıcılık ve özgünlüğün eşsiz birleşimiyle ortaya çıkmıştır. Farklı stiller ve özel renk paletlerleriyle oluşturulmuş desenlerin tüm hakları şirketimize aittir, satın alındığında sadece tarafınızın sahip olacağı bir tasarım haline gelir.

DECOBONITA yaratıcılığı ve özgünlüğü harmanlayarak ürünlerine aktarmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda müşterilere sunulan ürün, aynı zamanda benzeri bulunmayan bir sanat eseridir. DECOBONITA, başka bir yerde karşılaşamayacağınız desenlerle ürün ve mekanlarınızda fark yaratmayı amaçlamaktadır. 

Yeni nesil tasarım ajansımız, tasarım dünyasında bir çığır açar ve gelecek nesillere ilham verecektir. Yaratıcılık ve özgünlük tasarım dünyasının temel taşlarıdır ve benzeri bulunmayan tasarımlarımız, bu değerleri en iyi şekilde yansıtmaktadır. Özgünlüğün yanı sıra tasarımlar; yoğunlukları ve renkleri çeşitli baskı tekniklerine uygun olarak düzenlenmiştir. Desenler baskı sonrası oluşabilecek herhangi bir kayma, renk bozulması ve kalite kaybını en aza indirmek için özenle tasarlanmıştır.

ECO KOLEKSİYONU’nda bulunan baskıya uyumlu tasarımlar, sadece kaliteli baskı sonuçları elde etmek için değil, aynı zamanda baskı maliyetlerini düşürmek için de sektörde öncü olması amaçlanmış desenlerdir. Mürekkep kullanımında tasarruf yaratacak tasarımlar özel olarak hazırlanmıştır. Baskı ve enerji maliyetini düşürmesi amaçlanan serinin geliştirilerek, ürün sayısının arttırılması planlanmaktadır.

Bizler; seramik, porselen ürünleri ve duvar kağıtları için özgün desen tasarımları yapan bir firma olarak, müşterilerimize kaliteli ve özgün tasarımlar sunmayı amaçlamaktayız. Siz de özgün ve yenilikçi bir tasarım arayışı içindeyseniz, yeni nesil desen tasarımı yapan şirketimiz DECOBONITA ile iletişime geçin.

Müşterinin hizmetlerinin devamlılığını koruyabilmek ve sürekli destek sağlamak amacı ile kurduğumuz iletişim kanallarımız acil ihtiyaçlar doğrultusunda firmalara özel olarak atanan müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilirler…

Hedefimiz mutlu müşteriler…

Ekibimiz

Mehmet Berk KAHRAMAN
Grafik Tasarım Uzm.

Bülent Ecevit Üniversitesi

Grafik Tasarım

Anadolu Üniversitesi

Görsel İletişim Tasarımı

İlayda ERTÜRK
Mimar

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Mimarlık

İstanbul Topkapı Üniversitesi

Grafik Tasarım

Anadolu Üniversitesi

Görsel İletişim Tasarımı - YL